---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Love Deeply 2021 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Love Deeply 2021 (Japon)

  Love Deeply 2021 (Japon)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Shibaura Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Üniversitesi'nde oşinograf olan Nagisa Mio, balıklarla çok ilgileniyor ve denizi seviyor. Neşeli gülümsemesine ve kibar, iyi huylu kişiliğine rağmen, ailesi ve geçmişi hakkında suskun. Varlıklı bir ailenin ikinci oğlu olan Hasuda Rintaro, yaklaşması zor biri olarak karşısına çıkarken etrafındakilerden korkar. Ama bu zırhın altında, saf bir kalbi olan ve havası olmayan genç bir adam var. Babasının sağlık durumunun kötü olması nedeniyle Japonya'ya döndü ve bir deniz beldesi geliştirme projesinin sorumluluğunu üstlendi. Mio, okyanusu korumak isterken ve tesisin gelişimine karşı çıkarken, Rintaro hayatını ona bağlıyor. Sanki farklı dünyalarda yaşıyormuş gibi görünen bu iki kişi, proje üzerinden birbirleriyle tanışır ve sonunda aşık olurlar. Ancak onlarınki yasak bir aşktır çünkü Mio'nun herkesi şok edecek bir sırrı vardır.
  8.9
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    5.0   4.968

Background
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ece 19 Nisan 2021 21:50:53

  Aziz Bey yeni bölümlerini varsa lütfen yükleyebilir mısınız

 2. avatar
    ZK 23 Nisan 2021 16:47:33

  Yeni bölüm ne zaman gelecek

 3. avatar
    Güneş 6 Mayıs 2021 21:36:43

  Aziz Bey bugun persembe yeni bolumun gelmesi lazimdi

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.