---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Love Once Again 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Love Once Again 2021 (Çin)

  Love Once Again 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 3 Bölüm

  Aşk ve ekmek çatıştığında neyi seçeceksiniz? Lin Nuan Nuan profesyonel bir yönetici olmayı hayal eder, ancak ilişkisi başarısız olduğunda, çabalarına konsantre olmayı seçer ve "aşık olma" seçeneğini yaşam planının dışına çıkarır. Lin Nuan Nuan'ın çocukluk arkadaşı Shi Guang, babasının aileye karşı sorumsuzluğu, o gün Lin Nuan Nuan hayatında ona sıcaklığı hissettirebilen ilk kişiydi. Bu nedenle tek hedefi onun hayalini gerçekleştirmektir. Sonunda Lin Nuan Nuan'ın cesaretlendirmesiyle gerçekten istediği şeyle yüzleşmeye başladı. Ancak rüyanın peşinden gitmek için ilk adımı atmak, Lin Nuan Nuan'dan ayrılması gerektiği anlamına geliyordu. aşka fiyat etiketi koyabilen bir “Paraya Tapan” olan Mei Jing; Aşık “büyümeyen bir çocuk” olan Liang Cheng; bu gençlerin aşka ve hayata dair kendi kafa karışıklıkları vardır ve sendeleme sürecinde birbirlerine güç katarlar ve birlikte hayallerin yoluna girerler.
  8.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   5.141

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.