---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Love Storm (Tayvan) - Asya Dizileri
 1. Love Storm (Tayvan)

  Love Storm (Tayvan)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  Üç Lin kardeşi, her zaman tartıştıkları için kendilerine alışkın oldukları için ebeveynleri hakkında asla endişe etmediler. Ancak 27 yıllık evlilikten sonra, ebeveynleri boşanmak istediklerini açıkladı. Ayrıca, babaları 22 yaşında bir kadınla çıkmaya başladı. Öte yandan, anneleri Koreli öğretmenini eziyor ve plastik cerrahinin daha genç olmasını istiyor. Şimdi kardeşler sadece kendi yaşamları ile uğraşmak zorunda değiller - hayallerinin peşinden gitmek, yaşamdaki yönlerini bulmak ve aşkı bulmak; aynı zamanda ebeveynlerinin yaşam sorunları. Tüm bu değişikliklerle birlikte, bu aile bir zamanlar oldukları aile olmaya nasıl devam edecek?
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.401

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.