---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Love & Wish 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Love & Wish 2021 (Kore)

  Love & Wish 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 9 Bölüm

  Da Eun, 17, üç kız kardeşin en küçüğü. Küçük yaşlardan itibaren, o ve kız kardeşleri zamanlarını aşk temalı çizgi romanlar ve romanlar okuyarak geçirirlerdi ve Son Da Eun gecelerini gerçek aşkı bulma hayaliyle geçirirdi. Ailesi Güney Kore'nin başkenti Seul'e taşınır ve kendini Kim Seung Hyu adında yakışıklı bir liselinin yanında yaşarken bulur. Büyüleyici ve çekici biri ve belki de onun ilk gerçek aşkı olabileceğini düşünüyor. Kim Seung Hyu'nun yeni transfer olduğu lisedeki yeni sınıf arkadaşı olduğunu öğrendiğinde, her şey yoluna giriyor gibi görünüyor. Elbette, bunun kader olduğunu ve artık aşkın önünde hiçbir şeyin duramayacağını düşünüyor. Ama onu daha iyi tanımaya başladığında ve yeni okulunda yaşamaya başladığında, ondan bir şeyler sakladığını fark eder: Onu duygusal olarak savunmasız bırakan acımasız ve kindar okul zorbalığının kurbanı olmuştur. Aşk herkesi fethedebilir mi, yoksa geçmişinin şeytanları yeni başlayan romantizmini rayından mı çıkaracak?
  9.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   5.350

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.