---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Love You To Another Star 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Love You To Another Star 2021 (Çin)

  Love You To Another Star 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 30 Bölüm

  Xing Xing, geleneksel bir hanfu giyim mağazasının sahibidir. Parlak bir kişiliğe sahiptir ve çok çalışkandır. Bir gün, Tianting Xing'den gizemli bir adam tarafından kaçırıldı. Tianting Xing, son 5000 yıldır var olan cennetten bir göksel yıldız mezhebidir. Ayrıca Tianting Xing liderinin torunu Yu Tianqi'ye beklenmedik bir şekilde aşık olmuştur. Göksel Yıldızlar hakkında daha çok şey öğrendikçe, aslında kendisinin "ölümsüz" insanın yasak aşk ilişkisinin kristalleşmesi olduğunu keşfetti. Dünyadaki yarı insan yarı ölümsüz, "Ölümlü Haplar" yetiştirmek için mükemmel bir malzemeydi. Aynı zamanda, Tianqi ile olan aşk ilişkisi nedeniyle, Tianting xing'in lideri tarafından gözünde bir diken olarak görüldü ve ondan kurtulmak istedi. Xing Xing, mevcut sorunlarla nasıl başa çıkmalı? Tianqi ile olan aşkı nasıl devam etmeli? Xingxing ve Tianqi, aşk için sonsuza kadar Dünya'da kalmak istediler ve bu bilinmeyen gizemleri birlikte çözmeye karar verdiler.
  6.7
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   5.790

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Duygu Pala 15 Ocak 2022 22:27:34

  Samee chua keun dizisini cevirirmisiniz?

 2. avatar
    Nisru 16 Ocak 2022 00:01:28

  Bu diziye geçtim aynı problem Aziz bey burada da yazılar okunmuyor tabiri caizse *(yazılar dans ediyor)?Son eklenen yeni dizilerde bu problem var.

  • avatar
     admin 16 Ocak 2022 08:26:24

   Siz tarayıcınızı değiştirin.Altyazılarda bir sorun göremedim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.