---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lovely Swords Girl - Asya Dizileri
 1. Lovely Swords Girl

  Lovely Swords Girl

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Çatışma ve kaos ile dolu kurgusal bir tarihte geçen hikaye, bir aşk üçgeninde yakalanırken bile gerçek aşktan sonra gülmeyi ve kovalamayı unutmayan, özensiz bir genç kadının etrafında döner. Yolculuğu boyunca sevgi dolu bir insana dönüşüyor ve pugilistik dünyadaki şeytani bir şemaya engel oluyor. Kalbi sevgi için özlenirken, Sheng You bir değil iki adamla tanışır. Bir tarafında, aceleyle kocasıyla evlendiği aptal kocası Gong Yuanxiu. Çoğu şeyde başı karışmış olabilir, ama Sheng You'yu son derece seven ve koruyan biri. Diğer taraflardan biri de çocukluk arkadaşı Aide Yushu ve tarikat ustası. Uzun yıllar boyunca Sheng You'u sevmek, onun uğruna, hayatı için bile her şeyden vazgeçmeye istekli. İki çok gerçek, eşsiz ve farklı türde aşk karşısında masum Sheng, duygularını anlayamıyordu ve iki mükemmel insan arasında seçim yapmayı zor buluyor. Gong Yuanxiu ve Aide Yushu rakip olabilir, ancak kardeş gibiler. Yakınlıklarından dolayı, üçünün üstesinden gelebilecekleri fikrine başladılar!
  7.8
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

    5.0   7.024

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Sel. Tor. 26 Kasım 2019 16:58:02

  Azîz bey diğer bölümler ne zaman?

  • avatar
     admin 26 Kasım 2019 17:21:18

   Dizi daha yeni yayınlanıyor.Henüz 2 bölümü vardı, istediler, ekledim.devamı diye sormayın.

 2. avatar
    Melek 12 Aralık 2019 22:52:56

  Diğer bölümler ne zaman belce 2 bolum daha yayinlanmis

 3. avatar
    19 Aralık 2019 22:15:22

  Azîz bey youtube dan baktim 20. Bölüme kadar yüklenmiş lutfen devamı gelebilir mi?

  • avatar
     admin 19 Aralık 2019 23:54:41

   Siz yüklenmiş videoya bakıyorsunuz, altyazısı var mı? Yok elbette.Olsa ben ekleyeceğim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.