---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lulu 2022 (Filipinler) - Asya Dizileri
 1. Lulu 2022 (Filipinler)

  Lulu 2022 (Filipinler)

  İMDb : 5.0 8 Bölüm

  İki kadının yolları, kişisel yollarının ortasındayken kesişir. En az ihtiyaç duyduklarında aşkı bulacaklar mı? Bir ayrılıkla harap olan, doğal olarak neşeli ve açık sözlü Sophie, dünyayla bağlantısını kesmek istiyor. Sosyal medya hesaplarını devre dışı bıraktıktan sonra, sahildeki AirBnB evine kaçar, aynı zamanda onu rehabilite etmek anlamına gelir. Ama yaptığı her şey bir felakete dönüşüyor. Aslında Sophie, 25 yıllık varlığı boyunca hiçbir şeyi doğru yapmadığına inanıyor. Ama Abi onun evine gelip hayatına girdiğinde her şey yolunda gider.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.281

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.