---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Manner of Death 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Manner of Death 2020 (Tayland)

  Manner of Death 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 14 Bölüm

  Dr. Bunnakit, bir taşra hastanesinde görev yapan bir adli tabiptir. Bir gün, görünüşte kendini asmış bir kadının cesedi üzerinde otopsi yaptıktan sonra, Dr. Bunnakit, bulguları cinayete işaret ettiğinden intiharı reddeder. Vardığı sonuç onu birdenbire çok güçlü birinin hedefi haline getirir. Kimliği belirsiz bir adam evine girip raporunu intihar olarak değiştirmekle tehdit ettiğinde, Dr. Bunnakit bu tehdidi ciddiye almaz. Ancak bir savcı olan arkadaşlarından biri aniden ortadan kaybolunca her şey değişir. Dr. Bunnakit gerçeğe ulaşmak için sessizce kendi soruşturmasını yürütür. Tüm ipuçları, herhangi bir ilgisi olduğunu reddeden Tan adında bir şüpheliye götürür. Tan, Dr. Bunnakit'i gerçek katili bulmak için birlikte çalışmaya ikna eder.
  8.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   4.344

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ah 23 Haziran 2021 17:17:47

  Aa bu da çok güzeldi. değişik bir diziydi ama güzeldi. sürüklryici iyi hoştu. tekrar seyredebilirim. çok teşekkür ederiz çeviri için.

 2. avatar
    Kardelen 23 Haziran 2021 18:28:44

  Çiçeğim böceğim böyle dizileri yayinlarmiydin sen güzel bir diziydi ikiyakisikliyida cok begenirim

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.