---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Meet Me - Asya Dizileri
 1. Meet Me

  Meet Me

  İMDb : 5.0 26 Bölüm

  Ke Zhen Yu bir avukattır. Suave, yakışıklı ve başarılı bir davayı hiç kaybetmedi. Şimdiye kadar. En ünlü davalarından birini kaybettiğinde, Ke Zhen Yu'nun kariyeri battı. Her şeyini kaybettikten sonra avukat gizemli, düşük bütçeli bir daireye taşınır. Orada yeni bir oda arkadaşıyla tanışıyor. Cheng Jia Le bir muhabirdir. Ke Zhen Yu ile aynı dairede yaşıyor ve her gün 10 : 06'da onunla buluşuyor . Ancak aynı alemde yaşamıyorlar. İkili, bir çeşit doğaüstü portal aracılığıyla buluşuyor ve ne yapacakları hakkında hiçbir ipucu yok. Ke Zhen Yu ve Cheng Jia Le yakında bir şeylerin çok yanlış olduğunu anladılar ve düzeltmenin tek yolu birlikte çalışmak. Ancak bunun için, 10: 06'da buluşmaya devam etmeleri gerekir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.089

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.