---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Memory of Encaustic Tile 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Memory of Encaustic Tile 2022 (Çin)

  Memory of Encaustic Tile 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 34 Bölüm

  Shao Xue, Zheng Su Nian ve Zhang Qi birlikte büyümüş çocukluk arkadaşlarıdır. Ebeveynlerinin hepsi, antika ve müze ticaretinde çalışıyor (ya da çalışıyor), hayatlarını paha biçilmez kültürel eserleri korumaya adadılar. Ancak yaşları ilerledikçe arkadaşlarının hayatları farklı yönlere gitmeye ve birbirlerine karşı hisleri değişmeye başlar. Zheng Su Nian'ın hem oğlu hem de Shao Xue üzerinde büyük etkisi olan annesi, tehlikeli bir şekilde hastalanır. Zheng Su Nian için annesini kaybetmek onun mantosunu üstlenmesi gerektiği anlamına gelse de Shao Xue için bu, çok aşina olduğu mahalleden ve arkadaşlarından uzaklaşmak anlamına gelse bile ufkunu genişletmesi için ona ilham veriyor. Bir süredir ona gizlice aşık olan Zheng Su Nian'a karşı gizli hisleri var. Ama gerçek yeteneği antikalarda değil matematikte olan Zhang Qi'nin de Shao Xue'ye karşı hisleri var. Eğitimine yurtdışında devam etme fırsatı bulan üçlü, genç yaşamlarında bir yol ayrımına gelir. Aşk gerçekten bu kadar kolay kenarda bırakılabilir mi? Yoksa Cupid'in bu konuda söyleyeceği bir şey olacak mı?
  7.7
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    5.0   6.559

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Mk 27 Ocak 2022 14:15:03

  Azîz bey daha önce istediler mi bilmiyorum ama rarng ruk prang jai adlı diziye de bakabilir mısınız acaba hem oyuncuları iyi hemde konu itibariyle güzel bir dizi 2021 yapımı ve bitmek üzere diye biliyorum kolay gelsin.

  • avatar
     admin 27 Ocak 2022 14:32:16

   Yabancı sitelerde de altyazısı yok.

   • avatar
      Hülya 28 Ocak 2022 22:05:38

    Sitede reklam problemi var hiçbirşeye girilmiyor arka arkaya herşeye reklam neden artık giremiyorum yorum yazmak için bile kaç defa reklam geldi.sebebi nedir? Böyle olacaksa girmeyeceğim.

    • avatar
       admin 28 Ocak 2022 22:32:06

     Reklâm paket olarak alınıyor.Kaç reklâm gösterileceği benim elimde değil. Keşke hiç reklâm olmasa. Ancak site masrafları dolar bazında ve dolar da katlandığı için rakamlar altından kalkılamayacak kadar yüksek. Her videoda reklâmlara tıklanması yönünde ricada bulunmama rağmen herkes bundan kaçınıyor. Bu durumda ya reklâm olacak ya da site olmayacak, kapanacak. Bıçak sırtı gidiyoruz.

 2. avatar
    Hani 30 Ocak 2022 15:43:45

  Salam admin “Please don’t spoil me”dizisni cevirimisiniz final yapti tesekkurler

 3. avatar
    yasemın 31 Ocak 2022 18:41:23

  ben sonuna kadar haklı buluyorum sizi..herşeyın bir maliyetı var heleki türkiyede herşey dolar bazında bunu bılmeyen yok.bi zahmet reklamlara bakıverır zormu bu kadar anlamıyorum. bedava olmaz herşey…film dizi izliyoruz zahmetsızce bu dızlerı bizlere sunanlara bi zahmet teşekkür etmeliyiz..hep beraber birbirimize yardımcı olmalıyızki sitemiz devam etsin… Olması gereken bu sadece jkarşıdan bişeyler beklemek ve istemek asla kabul edilemez.bencil olmayalım beraberce sitemize destek verelim ..ne gerekiyorsa….saygıalr

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.