---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Military Prosecutor Doberman 2022 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Military Prosecutor Doberman 2022 (Kore)

  Military Prosecutor Doberman 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Do Bae Man, sadece daha fazla para kazanmak ve başarılı olmak için askeri savcı oldu. Öte yandan, kısa süre önce Bae Man'in ekibine katılan Cha Woo In, intikam almak için biri oldu. Bu iki farklı amacın gösterdiği gibi, ikisinin çok farklı geçmişleri ve kişilikleri var. Ancak, aynı dava üzerinde çalıştıkları için Bae Man ve Woo On birbirlerine yardım eder ve hatta iyi askeri savcılar olarak birlikte büyürler.
  8.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   3.906

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.