---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Monstrous 2022 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Monstrous 2022 (Kore)

  Monstrous 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 6 Bölüm

  Jung Ki Hoon, bir arkeolog olarak garip doğaüstü fenomenleri araştırır, ancak beklenmedik bir vaka hayatının değişmesine neden olur. Şimdi okült dergi Monthly Strange Story'yi yayınlıyor ve YouTube kanalı Monthly Strange Story'yi yönetiyor. Eski karısı Lee Soo Jin yüzünden -Gwibul-'u (kötü bir ruh tarafından ele geçirilen bir Budist heykeli) araştırmak için Jinyang İlçesine gider. Orada inanılmaz derecede tuhaf ve korkutucu bir fenomenle karşı karşıya kalır. Lee Soo Jin, bir arkeolog olarak harfleri ve sembolleri deşifre ederdi. İşinde mükemmeldi. Ancak tek çocuğu ölür ve ardından Jinyang İlçesine gider. Orada, Lee Soo Jin gizemli fenomenler yaşar ve bu da onu cevaplar aramaya iter. Bu arada, polis karakolu şefi Han Seok Hee, oğlu Han Do Kyung, vali Kwon Jong Soo ve baş belası Kwak Yong Joo da dahil olmak üzere Jinyang İlçesi halkı inanılmaz derecede tuhaf olaylarla karşı karşıya.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.523

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.