---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Monthly Magazine Home 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Monthly Magazine Home 2021 (Kore)

  Monthly Magazine Home 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Ev satın alan bir adam ve bir evde yaşayan bir kadın hakkında ev arayan bir aşk hikayesi. Bir ev dergisi editörlerinin çeşitli hikayelerini takip ediyor. Yoo Ja Sung, paçavradan zenginliğe giden bir emlak yatırım şirketi ve dergi şirketi Monthly House'un CEO'sudur. Yoo Ja Sung, gündüzleri çalışarak, gece yarı zamanlı bir restoranda yarı zamanlı ve özel bir şoför olarak çalışarak ve hafta sonları şantiyelerde çalışarak, kendi kendine emlak okumak için uyku zamanını kısalttı ve sonunda bir yatırım uzmanı oldu. ve emlakta on milyarlarca won (on milyonlarca dolar) değerinde mülk sahibi zengin bir adam. Ancak Na Young Won ile karşılaşınca ikili beklenmedik bir aşk yaşamaya başlar. Na Young Won, 10 yıldır kiralık bir evde yalnız yaşayan 10 yıllık deneyime sahip bir dergi editörüdür. Evinin, gerçekten kendisi olabileceği yer olduğuna inanıyor. Ancak, şeytan gibi yeni ev sahibi ve Monthly House dergisi CEO'su ile tanıştığında, Na Young Won kendine ait bir ev aramaya başlar ve emlakla ilgilenmeye başlar. Kamp fanatiği ve profesyonel fotoğrafçı Shin Kyum, “sadece bir kez yaşarsın” ve “iş-yaşam dengesi” ilkeleriyle yaşıyor. Shin Kyum, babasının işini devralmak yerine fotoğrafçı olmayı seçti. Aynı zamanda Na Young Won'un komşusu ve market ortağıdır ve kaderlerinin sürekli iç içe geçmesine izin verir.
  9.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   2.951

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Asya 7 Ağustos 2021 09:45:54

  Azizi bey dizi bitti final yaptı rıca etsem yüklermsiniz söyle bi izliyim :))) tşk ettim

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.