---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Move to Heaven 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Move to Heaven 2021 (Kore)

  Move to Heaven 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Geu Roo, Asperger sendromlu genç bir adamdır. Babasının işi "Cennete Taşın" için çalışıyor. Görevleri ölen kişiler tarafından bırakılan eşyaları ayarlamaktır. Bir gün Geu Roo'nun öz babası ölür. Gue Roo yalnız bırakılır, ancak amcası Sang Koo aniden önünde belirir. Sang Koo soğuk bir adamdır. Yeraltı maçlarında savaşan bir dövüş sanatçısıydı. Kavgasında olanlar yüzünden hapse girdi. Sang Koo artık Geu Roo'nun koruyucusu oldu. Birlikte “Cennete Taşın” ı yönetiyorlar.
  2.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   2.804

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.