---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mr. Fighting - Asya Dizileri
 1. Mr. Fighting

  Mr. Fighting

  İMDb : 7 44 Bölüm

  Bir aktörün şöhretini yeniden kazanmasına ve çalışma zamanlarında birbirleriyle sıcaklık bulmasına yardımcı olmak için el ele gelen küçük insanlar hakkında bir hikaye. Hao Ze Yu, 10 yıl önce yetenek yarışmasıyla giriş yapar. Yıllar ona, şimdi olduğu gibi kabul nazik davranmaz. Güzel, orta yaşlı Niu Mei Li, tombul ve işsiz Fu Zi ve şoför olarak çalışan babasından oluşan sıradışı bir ekiple tanışıyor. Üçü Hao Ze Yu'yu büyük bir yıldız haline getirmeye kararlıdır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7   3.874

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 加油,你是最棒的
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.07.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: Hunan Television
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.