---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Dear Boy 2017 (Tayvan) - Asya Dizileri
 1. My Dear Boy 2017 (Tayvan)

  My Dear Boy 2017 (Tayvan)

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  Kişisel ve profesyonel yaşamınızda değişiklik yapmak muazzam bir cesaret ister. Luo Xiao Fei, televizyon reklamları yönetmeni olarak çalışıyor. Patronu, reklam ajansının sahibi ve beş yıllık erkek arkadaşı olan Xiao Ye Shi'dir. Ye Shi ile uzun süreli ilişkisinin kayıtsızlığına ve ihmaline rağmen, Xiao Fei, hayatında işini etkileyebilecek büyük değişiklikler yapmayı zor buluyor. Xiao Fei, üniversiteden tasarım derecesi ile yeni mezun olan çok daha genç An Qing Hui ile tanıştığında, Xiao Fei'ye kalbini takip etmesi için cesaret verecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   2.781

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Blaze 3 Kasım 2021 09:23:12

  Admin diziyi eklediğin için çok teşekürler

 2. avatar
    Çağla 5 Kasım 2021 12:11:13

  Aziz bey diğer bölümler ne zaman yüklenir acaba ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.