---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Forever Sunshine 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. My Forever Sunshine 2020 (Tayland)

  My Forever Sunshine 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 19 Bölüm

  Trajik bir hayatı olan Paeng'in hikayesi. Babasını kaybettikten sonra Artit'in evinde yaşamak zorundadır. Bu evde kalabilmesinin tek yolu onunla birlikte olmaktır. Ancak Artit'e yaklaşmasının neredeyse hayatına mal olacağını kimse beklemiyordu. Ondan kemiklerine kadar ondan nefret ediyor ve tekrar karşılaştıkları güne kadar dört yıl boyunca evden uzakta sürgün ediliyor. Zamanın nefreti azaltacağını düşünebilir ama Artit için değil. Sadece ondan hala nefret etmekle kalmıyor, aynı zamanda ondan öncekinden daha fazla nefret ediyor. Ama Artit'in babasına verdiği son sözü tutması için ona katlanması gerekiyor!
  8.2
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    5.0   8.420

Background
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    21 Kasım 2020 20:12:41

  Aziz bey çookk teşekkürler başında TRAB olan diziyi eklemişsiniz adını farklı görünce şaşırdım ama Mark’ın yeni dizisini görmek çok güzel, unutmayıp takibinize aldığınız ve eklediğniiz içinte çok teşekkürler sabırsızlıkla bu diziyi bekliyordum… Tekrardan teşekkür ederim…
  benim gibi bekleyen varsa Dizinin Taylanda ki adı Trab Fah Mee Tawan…

 2. avatar
    22 Kasım 2020 00:32:58

  Lakorn dizilerin senaryosu gidişatı bana pek uymuyor izlesem de sonunu getiremiyorum bir türlü. Nedense Mark Prin in dizileri sonuna kadar heyecanla izlettiriyor kendini. Aziz Bey teşekkürler bu dizi için çok emek harcayacağınızın farkındayız, harikasınız.

 3. avatar
    Esra 22 Kasım 2020 13:00:22

  Merhabalar acaba shanai marriage honey dizisini çevirebilirmisiniz acaba lütfen

 4. avatar
    Alfa 11 Aralık 2020 23:51:56

  Merhaba Aziz bey dear mayang street dizisini çevirirmisiniz

 5. avatar
    Fzh 25 Aralık 2020 11:30:31
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Merhaba Aziz bey rica etsem rak rai dizisini çevirirmisiniz

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.