---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Huckleberry Friends 2017 (Çin) - Asya Dizileri
 1. My Huckleberry Friends 2017 (Çin)

  My Huckleberry Friends 2017 (Çin)

  İMDb : 5.0 30 Bölüm

  My Huckleberry Friends, "With You" dan sonra bir Ba Yue Chang An romanının bir sonraki uyarlaması. Yu Zhou Zhou, ilkokulunun ilk gününde yere düşer ve böylece Lin Yang adında bir adamla tanışır. Lin Yang, onun okula uyum sağlamasına yardımcı olur ve ikisi arkadaş olur. Daha sonra söylentiler yayıldı ve Lin Yang’ın ebeveynleri oğullarından Zhou Zhou’dan uzak durmasını istedi. Lin Yang'ın kendisinden uzaklaşmasıyla başa çıkmak zorunda kalan Zhou Zhou, nasıl kayıtsızlık numarası yapacağını öğrenir. Liseye girerken, Zhou Zhou, Lin Yang ve diğer eski sınıf arkadaşlarından kaçar ve sonunda tekrar nefes alabilir. Sonunda, Zhen Hua lise lisesine girmeyi başarır. Ancak Zhen Hua'da Zhou Zhou, Lin Yang ile tekrar karşılaşır. Zhou Zhou mutlu mu üzgün mü olacağını bilmiyor. Lise yıllarında Zhou Zhou ve Lin Yang'ı çeşitli zorluklar bekliyor ve bu da onların büyümesine neden oluyor. Bu süreçte ikisi birbirini bulabilecek mi?
  6.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.922

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.