---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Nerd Girl 2022 (Endonezya) - Asya Dizileri
 1. My Nerd Girl 2022 (Endonezya)

  My Nerd Girl 2022 (Endonezya)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  İkiz kardeşi kendini öldürdükten sonra Rea, şarkı söyleyerek Fara'nın ölümünün nedenini bulmaya karar verir. Soruşturma sorunsuz gitmedi ve bunun yerine hayatında rahatsızlıklara neden oldu. Ruh halini sık sık değiştirmeye başlayan annesi Rianti'den başlayarak; Fara'nın kendisinden nefret ettiği en yakın arkadaşı Suki ve Fara'nın gizlice çıktığı adam Reyhan ondan şüphelenmeye başlar. Rea'ya babası Nb21.my.id Herman tarafından bir haftalık süre verildi ve cevap gelmezse Surabaya'ya geri dönmek zorunda kaldı. Rea'yı ne kadar derinlemesine araştırırsa, kendini o kadar çok unuttu. Sanki iki ruh Rea'nın vücudunda birleşmiş gibiydi. Yavaş yavaş, her sorun aydınlanmanın bir yolunu bulmayı başardı. Ancak Rea, yolsuzluğun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarabilecek mi? Ve eğer katili tanıyorsa, onunla başa çıkabilecek miydi?
  5.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   5.825

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Elif Bayram 7 Mart 2022 11:56:00

  Ayyyy Endonezya bayılırım çok teşekkürler

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.