---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Roommate is a Detective - Asya Dizileri
 1. My Roommate is a Detective

  My Roommate is a Detective

  İMDb : 5.0 36 Bölüm

  1920'lerin ortalarında ayarlayın. Qiao Chu Sheng adında becerikli bir genç polis memuru acımasız ama dolambaçlı bir katilin peşinde. Polis gücünün bu zor dava için biraz daha yardıma ihtiyacı olacağını fark ederek, elit suçu işleyen bir dedektif ekibi kurmaya karar verdi. Yakın zamanda Büyük Britanya, Lu Yao'da okumaktan dönen genç bir adama ulaşıyor. Qiao Chu Sheng, Lu Yao'nun dikkate değer bir kesinti gücüne ve parlak bir zihne sahip olduğunu öğrendi ve bu zor vakayı çözmesine yardımcı olabileceğine inanıyor. Ekibi tamamlamak için, günlük bir gazete için odaklanmış genç bir kadın muhabir Bai You Ning'in yardımını alıyor. Özgür düşünen, bağımsız bir genç kadın, güçlü bir adalet duygusuna sahiptir - ve katili yakalamaya yardım sözü verir. Üçlü, garip ve rahatsız edici cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluşturur.
  8.5
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    5.0   4.673

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.