---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Sunshine - Asya Dizileri
 1. My Sunshine

  My Sunshine

  İMDb : 6.1 32 Bölüm

  Zhao Mo Sheng ve He Yi Chen üniversitede tanışıp birbirlerine âşık olurlar. Aralarındaki aşk tam olarak başlamadan, Mo Sheng birden ortadan kaybolur. Yi Chen, çaresizce Mo Sheng'i arar sonra Amerika'ya gittiğini öğrenir. Aradan yedi sene geçmiştir. Yi Chen, soğuk ve mesafeli bir avukattır artık. Mo Sheng ise profesyonel bir fotoğrafçı. Habersizce giden Mo Sheng gittiği gibi yine habersizce Çin'e döner. Fakat ne hiçbir şey bıraktığı gibidir ne de hiç kimse. Üniversite yıllarındaki o saf kalbi hâlâ taşıyan Mo Sheng, sevdiklerinin onu kaybettikleri için ördükleri kalın duvarları yıkabilecek mi? Yoksa yedi yıl önceki gibi sessizce pes mi edecek?
  9.0
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

      6.1   5.186

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 何以笙箫默
  •  İlk Yayın Tarihi: 10.01.2015
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.croton.com.cn/Pc/page/TVDetials.aspx?id=95
  •  Kanal: Jiangsu Television,Dragon TV
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.