---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- My Weird Boyfriend 2017 (Çin) - Asya Dizileri
 1. My Weird Boyfriend 2017 (Çin)

  My Weird Boyfriend 2017 (Çin)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Fei Fei fobiden muzdarip ve çekici bir erkekle yaşamaya başladı. Günlük yaşamları boyunca, çatışan kişilikleri nedeniyle hayatı zorlaştıran sayısız ihtilaf vardır. Zheng Er Xun'un en çok satan yazarlardan biri olma hayali, Fei Fei'nin zamanının ve dikkatinin çoğunu alması nedeniyle zorluklarla karşılaşıyor. Ayrıca, Zheng Er Xun, onu bir cosplay yarışmasına katan bir Chunibyo'dur. Pek çok aksilikle geçen en zor dönemlerinde, birbirlerine büyük ölçüde bağımlı hale gelirler ve tahammül etmeleri için birbirlerini cesaretlendirirler.
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.845

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.