---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Never Say Never 2019 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Never Say Never 2019 (Çin)

  Never Say Never 2019 (Çin)

  İMDb : 5.0 42 Bölüm

  Fang Han'ın Luo Fei adlı gizli ajan kız arkadaşı görev sırasında öldürülür. Daha da kötüsü, Fang Han'ın çalıştığı ekip, silah kaçakçılığı ve uyuşturucu ticaretiyle uğraşan suçluları durdurmakta başarısız olduğunu kanıtladı. Ağır kayıplar verirler ve suç dehası kaçar. Polis şefinin emriyle Fang Han, kız arkadaşının başlattığı görevi bitirmeye karar verir. Uyuşturucu çetesini durdurmak ve sonunda Luo Fei'nin katilini adalete teslim etmek için kılık değiştirir.
  10.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   3.651

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Meral 26 Ocak 2021 12:25:27

  Aziz bey the glory of tang dynasty dizisinin çevirsi var mı? Varsa yüklemeniz mümkün mü ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.