---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- New Horizon 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. New Horizon 2021 (Çin)

  New Horizon 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 47 Bölüm

  Mavi gökyüzünde uçmayı hayal eden gençler ve arkadaşlık, romantizm ve kariyer söz konusu olduğunda karşılaştıkları testlerle ilgili. Xiao Mo, bir kaza nedeniyle bir kişi nöbetinde öldüğünde kariyerine darbe alan yetenekli bir pilottur. Kişi, bir havacılık imparatorluğunun halefi olan Xia Yu'nun annesidir. Sonraki araştırmalar Xiao Mo'yu herhangi bir kusurdan arındırmış olsa da, suçluluk duygusu nedeniyle işinden istifa eder ve onun yerine bir tamirci olmayı seçer. İki yıl sonra, Xiao Mo uçmaya geri döner ve aynı zamanda pilot olmaya çalışan Xia Yu ile karşılaşır. İki adam kendilerini aynı kadına aşık bulurlar. Olayları karmaşık hale getirmek için, iki yıl önceki ayrıntılar yeniden ortaya çıkar ve insanların bir kez daha Xiao Mo'dan şüphelenmesine neden olur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.513

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Gülümser 29 Mayıs 2021 18:41:21

  Beklediğim diziydi çok teşekkürler. Bölüm çoğalsın basliycam

 2. avatar
    Mk 10 Haziran 2021 13:55:19

  Azîz bey yeni bölüm var mı acaba

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.