---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ngao Boon 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Ngao Boon 2020 (Tayland)

  Ngao Boon 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 4 Bölüm

  Sita babasını kaybetti ve mirasını çalmak isteyen kötü insanlarla yüzleşmek zorunda. Ahlaki desteği erkek arkadaşı Worachon'a sahip olması iyi bir şey. Kötü insanların yanı sıra, karmalarını işkenceyle alan pretas (aç hayaletler) haline gelen ebeveynleriyle de yüzleşmelidir. Sita'nın özgür olabilmelerinin tek yolu, 12 çeşit pretanın hepsini yayınlamasıdır. Sita nasıl bir çözüm bulacak? Ve affetmek özgürlüklerinin cevabı olacak mı, olmayacak mı?
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   7.400

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ebru 20 Kasım 2020 20:26:26

  Aziz abi mark prin yeni dizisi ne zaman gelecek acaba

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.