---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nothing But Thirty 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Nothing But Thirty 2020 (Çin)

  Nothing But Thirty 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 43 Bölüm

  Şu dilden çevir: İngilizce 1120/5000 Farklı zorluklarla yüzleşirken ve meseleleri kendi ellerine almaya karar veren otuzlu yaşlarına ulaşan üç farklı kadın hakkında bir hikaye. Wang Man Ni, hem güzelliğe hem de beynine sahip olduğu için gurur duyan ve sahip olduğundan daha iyisini hak ettiğine inanan güçlü ruhlu bir kadındır. Bir erkeğe âşık olurken, hemen onunla evlenir, ancak daha sonra farklılıklarının ilişkilerini büyük ölçüde etkilediğini öğrenir. Gu Jia, kocasının bir asosyal programcıdan bir şirketin CEO'suna olan başarısının arkasında ev kadınıydı. Aynı zamanda tam zamanlı bir ev hanımının mükemmel görüntüsüydü. Başka bir kadın evliliğini tehdit ettiğinde geri dönmez ve kocasıyla olan ilişkisini kurtarmak için çok uğraşır. Zhong Xiao Qin, sıradan bir işi olan, istikrarlı bir kariyeri olan bir erkekle evli sıradan bir kadındır. Aynı zamanda sıradan bir yazardır. Bir gün, düşünülemez, romanlarının telif hakları aniden fahiş bir fiyata satıldığında, onu ailenin ekmekçisine çevirdiğinde gerçekleşir. Zhong Xiao Qin ve kocası arasında güç dengesizliği görüldüğünden, evlilikleri de sarsılır.
  6.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   6.360

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Amine 22 Temmuz 2020 16:07:23

  Aziz abi bu diziye bakabilir misin yuklemen mumkun mu https://wvw.drama3s.me/drama/buang-hong-2578.html

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.