---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Office Watch 2.Sezon New Alliance 2018 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Office Watch 2.Sezon New Alliance 2018 (Kore)

  Office Watch 2.Sezon New Alliance 2018 (Kore)

  İMDb : 5.0 8 Bölüm

  Ji Hyun, rakibi Hye In kısa vadeli bir proje üzerinde çalışmak üzere şirkete katılana kadar ofis siyasetinde başarılı olan tek çalışan olmaktan gurur duyuyordu. Hye In, fiziksel güzellik ve sicil kaydı da dahil olmak üzere her yönden Ji Hyun'u geride bırakıyor. Dikkatleri Ji Hyun'dan, özellikle de Kıdemli Yönetmen Byun'dan çalması doğal. Müdür Yardımcısı Park Seong Eun, Hye In'in ekibinde olmasından memnun çünkü sonunda Ji Hyun'u delirtebilecek biri var. Ancak Hye In'in erkek arkadaşı Jin Ho'ya karşı hisleri var gibi görünüyor?! Sonuç olarak, Ji Hyun ve Seong Eun, takımlarını istila eden tilkiyi kovmak için yeni bir ittifak kurarlar. Bu arada, başka bir çift, Sa Ra ve Kyung Jun, kendi krizleriyle karşı karşıyadır. Sık sık ofise uğrayan teslimatçı yüzünden. Hızlı zekalı Kyung Jun, Sa Ra'yı ve garip bir kimyası olan teslimatçıyı yakından takip ediyor. Yeni karakterlerin ortaya çıkışı (Proje Müdürü Hye In ve teslimatçı) daha da sinir bozucu bir ofis hikayesini gözler önüne seriyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   2.184

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Fatma 23 Aralık 2021 19:58:37

  Aziz bey the one and only kore dizisini cevirirmisiniz lütfen şimdi 1 veya iki boluum yayınlandı

  • avatar
     admin 23 Aralık 2021 20:25:30

   Benim de takibimde ama altyazı yok.Olsa ekleyeceğim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.