---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Okane no Kireme ga Koi no Hajimari 2020 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Okane no Kireme ga Koi no Hajimari 2020 (Japon)

  Okane no Kireme ga Koi no Hajimari 2020 (Japon)

  İMDb : 5.0 4 Bölüm

  Kuki Reiko, 27 yaşında bekar bir çocuk. Orta ölçekli bir oyuncak üreticisinin muhasebe departmanında çalışan. Geçmişinden gelen bir olay onu tutumlu bir hayat yaşatır, sadece ihtiyaçları satın alır. Bir yıl önce, hemen beğenilen ikinci el bir mağazada küçük tabaklar buldu. O zamandan beri, o dükkana geri dönüyor ve hala satın alıp almayacağını tartışıyor. Son olarak, 1680 yen (15 $) satın almaya karar verdiğinde, ikinci el mağazasına büyük bir beklentiyle girer, ancak bir çiftin küçük yemekleri bir hevesle satın aldığını gördüğünde paramparça olmasını sağlar. Patronunun oğlu Saruwatari Keita'yı tanıdığında yaşadığı şaşkınlığı bir düşünün! Birkaç gün sonra Reiko işe gider ve sadece muhasebe bölümünde Keita'yı bulur. Babası savurganlığına kızdı ve onu paranın değerini öğrenmesi için oraya gönderdi. Tutumlu Reiko ona öğretmek için en uygun olduğu için, kendisini uygun bir öğrenci bulacaktır. Ama tavsiyesi sadece parayla ilgili olacak mı?
  5.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   5.239

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Butterfly 8 Ekim 2020 18:57:11

  Sadece 4 bölüm mü yoksa devami var mı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.