---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- On the Verge of Insanity 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. On the Verge of Insanity 2021 (Kore)

  On the Verge of Insanity 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Kıdemli Mühendis Choi Ban Seok, Hanmyung Electronics'in tüketici elektroniği bölümü ile bir geliştiricidir. 22 yıllık kariyerinin en büyük kriziyle karşı karşıya olan, iyi bir mizah anlayışına sahip, sakin, sıcak kalpli bir adam. Bir görevden alma turuna dahil olmamak için Personel Departmanına transfer olur. İşlevine aşina olmamasına rağmen, orada çalışmaya devam etmenin işsiz olmaktan daha iyi olduğuna karar verir. Yakın zamanda terfi ettirilen Personel Departmanı Başkanı Tang Ja Young, şirketin ilk kadın yöneticisi olmak isteyen bir işkoliktir. Ban Seok departmanına ilk transfer olduğunda, ondan ne yapacağını tam olarak bilemez. Ancak birlikte çalıştıktan sonra hayatının yavaş yavaş değiştiğini fark eder.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   2.520

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.