---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- One Ordinary Day 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. One Ordinary Day 2021 (Kore)

  One Ordinary Day 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 8 Bölüm

  Bir kadının cinayetini çevreleyen iki adamın şiddetli hikayesiyle son derece popüler bir bakış açısıyla ceza adalet sistemini araştıran bir drama. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Hyun Soo, aniden bir cinayet davasında baş şüpheli haline gelir. Shin Joong Han, Kim Hyun Soo'ya yardım etmeye istekli tek avukattır. Hukuk fakültesini zar zor bitiren Shin Joong Han'ın Kim Hyun Soo'nun davasına karışması, sonunda onun olağanüstü hayatını yeni zirvelere taşır.
  4.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   2.980

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Hatice ışık 16 Aralık 2021 05:50:33

  İZLEDİĞİM EN GÜZEL KORE YAPIMI DİZİLERDEN 2. KISIM BİRAN ÖNCE GELMELİ

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.