---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- One the Woman 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. One the Woman 2021 (Kore)

  One the Woman 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 15 Bölüm

  Tıpkı bir chaebol gibi görünen, hafıza kaybı nedeniyle ona benzeyen bir gelinin hikayesini ve hayatını yanlışlıkla değiştiren haydut bir sponsor, yozlaşmış bir savcının hikayesini anlatan komik bir drama. Alçak bir savcı olan Cho Yeon Joo bir araba kazası geçirir. Komadan uyandığında, bir chaebol'ün en küçük kızı olan ve aynı zamanda kendisine benzeyen BK Group'un gelini Kang Mi Na'nınkiyle yer değiştirdiği için hayatı değişir. Han Seung Wook hala ilk aşkına değer veren bir chaebol. Miras kavgasının vahşetini hissettiği için Kore'den ayrıldı. Babasının korkunç ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için geri döner. İlk aşkıyla tesadüfen karşılaştığında onu bir daha kaybetmek istemez.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   3.912

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Gulcin 21 Eylül 2021 20:35:54

  Güzel dizi

 2. avatar
    nesrin 22 Eylül 2021 15:45:54

  çok keyifli dizi

 3. avatar
    Fadime 25 Eylül 2021 14:07:08

  Çok güzel bir dizi bölümleri hemen gelse çok daha iyi olacak teşekürler

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.