---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- One Year 365 Wan Ban Chun Ban Tur/One Year 2019 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. One Year 365 Wan Ban Chun Ban Tur/One Year 2019 (Tayland)

  One Year 365 Wan Ban Chun Ban Tur/One Year 2019 (Tayland)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  5 kızıyla birlikte yaşayan bekar bir anne olan Mook, aşkı iki çocuklu dul Tum ile bulur. Evlenmek istiyorlar ama çocuklarının bu kararı kabul edip etmeyeceklerinden emin değiller. Mook'un en büyük kızı Petch, annesinin aşktan pişman olduğunu görmek istemezken, Tum'un oğlu Boom, aşklarından mutluydu. Mook ve Tum, çocuklarının uyumlu olup olmayacağını bilmediğinden, iki aile daha sonra 1 yıl birlikte yaşamaya çalışmak için bir anlaşma yaptılar. Evdeki herhangi biri birlikte yaşamaktan mutlu değilse, Mook ve Tum vazgeçecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.590

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.