---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Only Kiss Without Love - Asya Dizileri
 1. Only Kiss Without Love

  Only Kiss Without Love

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Xiao Bai Yu, Feng Sheng Mağazasının CEO'sudur. Xiao ailesinin gayri meşru genç torunu. Büyük kardeşi Xiao Jun Jiang, bir kaza geçirdiğinde CEO oldu ve bunun için Jun Jiang ona kızdı. Tong Tong babasından garip bir hastalık alan bir muhabirdir - bir memeliyi öptüğünde, üç dakika içinde bir adam olur. Bir kadına dönmek için, Tong Tong, erkek formunda Xiao Bai Yu'yu öper ve bu, Bai Yu'nun eşcinsel olduğuna dair söylentilere başlar. Söylentileri dağıtmak için Bai Yu, Tong Tong'dan sözleşmeli kız arkadaşı olmasını ister.
  7.6
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   6.462

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    20 Kasım 2019 23:39:26

  Çeviri için o kadar çok teşekkür ediyorum ki anlatamam.Bu kadar arayıp uğraşıp çevirip zaman ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum.Insallah emeklerinizin kat ve katını alırsınız.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.