---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Only Side by Side with You - Asya Dizileri
 1. Only Side by Side with You

  Only Side by Side with You

  İMDb : 7.4 40 Bölüm

  Nan Qiao bir drone tasarım şirketi kurar ve başarılı olabilmek için çok uğraşır. Ancak ona finansal anlamda destek olan nişanlısının kendisini aldattığını öğrenince ondan ayrılır. Nan Qiao şirketine yeni yatırımcılar bulmak için bir gece kulübüne gider. Orada gece kulübünün sahibi gizemli Shi Yue ile tanışır. Sarhoş olan Nan Qiao'yu evine bırakan Shi Yue onun kariyerini mahveden kişi olabileceğini düşünür. Amacı şirketine yatırım yapıp onu mahvetmektir. Ama bu süreçte Nan Qiao'ya âşık olur.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.4   4.363

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 南方有乔木
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.03.2018
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: Zhejiang Television,Jiangsu Television
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.