---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Our Beloved Summer 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Our Beloved Summer 2021 (Kore)

  Our Beloved Summer 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Lisede viral bir belgesel çektikten yıllar sonra, çekişen iki eski sevgili kameranın önüne geri çekilir ve birbirlerinin hayatına girerler. Choi Woong saf ve özgür ruhlu bir adam gibi görünüyor ama hayatında ilk defa bir şeye sahip olmak istiyor. Bunun için aklında ne tutuyorsa onu gösterir. Kook Yeon Soo, okulunda en iyi öğrenci olmayı hedefliyordu, ancak şimdi, gerçekliğine uyum sağlayan, şiddetle yaşayan bir yetişkin.
  6.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   3.961

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.