---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Our Shiny Days - Asya Dizileri
 1. Our Shiny Days

  Our Shiny Days

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Müzikal bir yolculuk, erkek arkadaşı ve geleneksel Çin müziği hakkında tutkulu bir grup kadın müzisyen olan Chen Jing'i takip ediyor. Birlikte, normlara meydan okumak ve Batı müziği öğrencilerine karşı savaşmak için bir gruba başlarlar. Chen Jing, yangqin konusunda uzmanlaşmış bir halk müziği öğrencisidir. Piyanoyu sevdiği için, okul kıdemli Wang Wen için bir sayfa çevirici olmaya gönüllü olur, ancak Batı müziği bilgisinin eksik olduğu gösterildiğinde alayını kazanır. Sahnede durmak için gerekenlere sahip olduğunu kanıtlamak için, Chen Jing, yardım için yurt 502'den kızlara döner ve en iyi arkadaşı Li You ile birlikte, istedikleri türden bir müzik oluşturmak için bir grup açarlar. Bu arada, Chen Jing'in büyük kuzeni Chen He Xu, öğrenciler arasındaki yanlış anlaşılmaları gidermeye çalışan bir öğretmendir. Okul dışında Chen He Xu, Feng Anyu ile tanışır ve ona kendi hayatını yeniden değerlendirmesi için ilham verir. İki müzik okulu sonunda bir arada var olabilir mi?
  5.7
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   6.516

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    4 Ocak 2020 18:37:49

  the prince tennis ve judo high cevirir misin

 2. avatar
    Farida 4 Ocak 2020 18:49:59

  I want to be with you dizisini cevirirmisiniz litfen

 3. avatar
    Ela 7 Ocak 2020 02:18:27

  Admin as flowers fade and fly across the sky dizisini yüklermişim?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.