---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Palace of Devotion 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Palace of Devotion 2021 (Çin)

  Palace of Devotion 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 61 Bölüm

  Çocukken öksüz kalan Liu E, başkent Kaifeng'e gider ve daha sonra Zhao Heng'in dikkatini çeker. Bir cariye olmasına rağmen, Liu E devlet işlerine karşı duyarlıydı ve sık sık Zhao Heng ile siyaset tartışıyordu. Bu gelenek 997'de imparator olunca da devam etti. Liu E, bir cariyenin (daha sonra İmparator Renzong) oğlunu evlat edindikten sonra imparatoriçe olarak taçlandırılır ve kocasının hükümdarlığının son iki yılında Song Hanedanı'nın naibi olarak hizmet eder. Liu E, on iki yıl sonra 1033'te ölene kadar hüküm sürmeye devam edecekti. (Kaynak: cfensi.wordpress) Song Hanedanı'ndan Liu E, İmparatoriçe Zhangxian Mingsu'nun hayat hikayesinden esinlenilmiştir.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.045

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.