---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Parallel Love 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Parallel Love 2020 (Çin)

  Parallel Love 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  "Jiao Yang, zaman geriye gitse bile, bir daha asla karşılaşmasak bile, lütfen Lin Miao adında birinin seni çok sevdiğini unutma." İlk başta, 8 yıl aradaki Jiao Yang ve Lin Miao asla göze bakamadılar ama kısa süre sonra şirket savaşında birbirlerinin sırtlarını görmeye başladılar. 33 yaşındaki Lin Miao, 25 yaşındaki Jiao Yang ile ilk tanıştığında, birbirleri için derhal sevmediler. Ancak kısa süre sonra patron ve çalışan arasındaki ilişkiyi kurdular. Her gün, her dakika, Lin Miao, işi kendi başına bir haktan elde eden mirasçı olan Jiao Yang için kapıları açar ve bir zamanlar değersiz genç yöneticinin değerini bulmasına yardımcı olur. Buna karşılık, Jiao Yang, Lin Miao'nun daha yumuşak bir tarafını görmeye başlar. On yıl önce dağılması nedeniyle Lin Miao, geçmişini geride bırakmanın bir yolu olarak adını değiştirdi. Yine de sert dışının altında, hala farlarda ve sevilmek için can atı gibi bir geyik gibi görünebilen bir kadın var. Birbirlerine yaklaşmaya başladıklarında, şirketin kurumsal sorunlarının arkasındaki adamın her ikisiyle de bağlantısı olan bir kişi olduğunu keşfederler.
  7.3
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

    5.0   6.975

Background
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    23 Haziran 2020 10:34:56

  My dear destny dizisini de unutmayın lütfen emekleriniz için cok teşekkür ederiz ?

 2. avatar
    26 Haziran 2020 09:49:30

  Admin lütfen yeni bölümler gelsin ???

  • avatar
     26 Haziran 2020 11:39:54

   Lütfen adminnnn yeni bölümler

 3. avatar
    Mervecan 15 Temmuz 2020 17:29:40

  Admin 23-24’ü bekliyorum ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.