---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ping Pong Life 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Ping Pong Life 2021 (Çin)

  Ping Pong Life 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 44 Bölüm

  Ortada iki genç erkekle masa tenisi masalarında bitmeyen yarışmalar yapılır. Xu Tan fiziksel olarak zayıf ama çok tutkulu ve Yu Kenan asi ama yetenekli. Zıt kişiliklerine rağmen, Xu Tan ve Yu Kenan, spor kariyerlerinde aynı yolculuğu yansıtır ve Çin masa tenisi tarihinde çok önemli bir zamana tanık olur. Xu Tan, büyük bir dönüşüm geçiren bir oyuncu. Dedesinin etkisiyle sağlığını iyileştirmek için spora başlar ve yetenekleri ile fark edilir. Yu Kenan, henüz öğrenmediği çok şey olduğunu fark eden ünlü bir aileden gelen yıldız oyuncudur. Hayalleri için ve memleketleri için hayatlarının en büyük yarışmasında iki uçta dururlar.
  9.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.336

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Tugay 9 Mayıs 2021 15:01:17

  Çok övdüler diziyi başlayalım bakalım

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.