---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Please Be Married 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Please Be Married 2021 (Çin)

  Please Be Married 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 6 Bölüm

  Ye Xiang Ge, Linshan Entertainment bünyesinde bir stajyerdir. Resmi çıkışını yapmadan önce, kendi iyi arkadaşı tarafından planlanan büyük bir skandala kapıldı ve şirketi sözleşmeyi feshetmeye karar verdi. İşsiz kaldıktan sonra Ye Xiang Ge, şirketinde stajyer olmak için Su Grubu'nun soğuk kalpli CEO'su Su Mu Chen ile tanıştı. Sonra inanılmaz bir şey oldu, Su Zian adında 5 yaşındaki bir çocuk Ye Xiang Ge'ye gelir ve onun gelecekten gelen oğlu olduğunu söyler. Ardından Su Zian, babasının Su Mu Chen olduğunu ve Ye Xiang Ge'nin şok olduğunu söyledi. Su Mu Chen bunu öğrendikten sonra onlarla yaşamaktan başka çaresi kalmadı. Bu süreçte Ye Xiang Ge ve Su Mu Chen yavaş yavaş birbirlerine aşık oldular.
  7.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   8.472

Background
Yorum Alanı 10 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Mk 6 Şubat 2022 20:53:19

  Azîz bey iyi akşamlar taxidrama.su adlı sitede samee chua keu (belki yazımda bir hata olabilir) var. Hatta indiriliyor. Bende altyazılı olarak iner mi dedim ve ben indirdim telefonuma ingilizce olarak ama gerisini bilmediğim için kaldı acaba bir bakabilir misiniz. Bu arada birbirinden güzel tay dizileri içinde ayrıca teşekkür ederim.

  • avatar
     admin 6 Şubat 2022 21:40:20

   Altyazılı video var, altyazı yok. Videodan altyazı alınabilir ama daha önce de söylediğim gibi, her bölüm yaklaşık 4 saatlik bir çalışma gerektiriyor. Videolar çalındığı için ben bu çalışmayı yapmak istemiyorum. Sadece üyelere özel olarak siteye eklesem, buna gönül koyanlar oluyor. Bu yüzdenaltyazı çalışmasına girmiyorum.

   • avatar
      Hilal 6 Şubat 2022 22:21:07

    Aziz bey üye derken ben sizin bu siteye üye olmuştum başka sitenizdemi var bilgilendirir seniz tesekur ederim

 2. avatar
    Duygupala2 6 Şubat 2022 22:24:42

  Aşırı merak ettiğim diziydi güncel dizi degil dimi?

 3. avatar
    Mirhan 23 Şubat 2022 12:29:16

  Merhaba admin diğer bölümler ne zaman gelecek

  • avatar
     admin 23 Şubat 2022 13:12:11

   Altyazılarını ben ayarlaığım için ve şu aralar çok yoğun olduğum için gün veremiyorum.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.