---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Please Don’t Date Him 2020 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Please Don’t Date Him 2020 (Kore)

  Please Don’t Date Him 2020 (Kore)

  10 Bölüm

  Seo Ji-seong, yapay zeka alanında bir programcıdır. Akıllı Ev Aletleri'nde Geliştirme Ekibi. Bir buzdolabı üzerinde çalışırken yanlışlıkla Ulusal İstihbarat Teşkilatı'na ait bir çip yerleştirir. Sebzelerin tazeliğini derecelendirecek bir program yerine, istenmeyenleri bir flört havuzundan çıkaracak ve potansiyel olarak insanların kalp ağrısını kurtaracak. Seo Ji-seong'un kendisi de doğru adama aşık olmak ister. Programı, mükemmel nişanlısı Jeong-han'ın ne de olsa onun Beyaz Atlı Prensi olmadığını anladığında çaresizlik başlar! Jung Kook Hee, sosyal medyada çok az zaman harcayan ve Seo Ji Sung'a analiz edilecek çok az veri bırakan bir itfaiyeci. Sosyal medya varlığı olmayan itfaiyeci Gook-hee ile tanışır. Bu, Ji-seong'u, programının analiz etmesi için bir parça veri olmadan bırakır. Gook-hee'nin geçmişi hakkında hiçbir şey bilmediği için yardım edemez ama şüpheci olabilir. Ji-seong, onun için başka bir duyma molası anlamına gelse bile, onunla bir inanç sıçraması mı yapmalı?
  8.9
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    3.227

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Aliye 26 Kasım 2020 22:26:59

  Çeviri için çok teşekkür ederim Aziz bey 3.bölümü ne zaman eklersiniz acaba kolay gelsin ☺️

 2. avatar
    rasayana 29 Kasım 2020 22:09:33

  En hızlı sizsiniz ama 3.bölüm burada da yok

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.