---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Princess Ja Myung Go - Asya Dizileri
 1. Princess Ja Myung Go

  Princess Ja Myung Go

  İMDb : 7.5 39 Bölüm

  Nangnang Kralligi'nin, düsmanlar ülkeyi isgal ettiginde kendi kendine çalmaya baslayan, mistik Ja Myung davulu vardir. Gerçekte Ja Myung Go bir davulu degil, Kral'in kizi prenses Ja Myung'u temsil eder. Prenses Ja Myung ve Prenses Nak Rang ayni baba ve farkli annelerden dogan iki kardestir. Bu prenseslerden birirnin kurtarici olduguna,digerinin ise dünyanin sonu getirecegine inanilmaktadir. Prenses Ja Myung ve Prens Hodong birbirlerine asik olurlar ama kader onlari biraraya getirmez. Prenses Nak-Rang da ayni prensi sevmektedir.
  5.7
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      7.5   7.335

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: 자명고
  •  İlk Yayın Tarihi: 10.03.2009
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
  •  Web Sitesi: http://tv.sbs.co.kr/go/
  •  Kanal: SBS
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Tuba 11 Temmuz 2019 23:53:29

  painting heart expert dizisini lütfen an fazla 1,2 hafta içinde çevirebilirmisiniz????

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.