---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Princess Pearl 1998 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Princess Pearl 1998 (Çin)

  Princess Pearl 1998 (Çin)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Xiao Yan Zi, babası İmparator'u bulmak için uzun bir yol kat eden zavallı bir kız olan Xia Zi Wei ile tanıştı, ancak kimse onu ciddiye almayacaktı. Xiao Yan Zi, İmparator'un avlandığı dağa gizlice girmeye karar verdi, ancak Zi Wei yorucu dağ tırmanışını kaldıramadı, bu nedenle Xiao Yan Zi'den İmparator'a hikayesini anlatmasını istedi. Yolda, Xiao Yan Zi vurulur ve hikayesini tam olarak açıklayamaz, bu da İmparator'un onu Prenses sanmasına neden olur. Burada herkesi uygun rollerine almanın uzun ve acılı bir hikayesi başlıyor, ancak yakınlarda birçok tehlike yatıyor - eğer biri imparatora yalan söylerse ölüm cezası ve Xiao Yan Zi'yi iş başında yakalamayı bekleyen kötü bir İmparatoriçe. Ek olarak, Xiao Yan Zi'nin uygun görgü ve kitap bilgisi eksikliği onu tehlikeye daha da yaklaştırdı.
  6.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   3.361

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.