---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pumpkin Time 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Pumpkin Time 2021 (Kore)

  Pumpkin Time 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Büyürken, Kang Tae Joo ve Shin Hae Won pratikte birbirinden ayrılamazlardı. En iyi arkadaşlar, iki ilkokul çocuğu, beyzbolun fanatik bir sevgisini paylaştılar ve zamanlarını tamamen oyuna dalmış olarak geçirmekten başka hiçbir şeyden zevk almıyorlardı. Tae Joo ve Hae Won sonsuza kadar birlikte olacaklarına inansalar da kader başka planları olduğuna karar verdi. Ailesi Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındığını açıkladıktan sonra, Tae Joo'nun Hae Won'a veda etmekten başka seçeneği yoktur. En iyi arkadaşını geride bırakmak zorunda kaldığı için umutsuz olan Tae Joo, bir gün Hae Won'u tekrar görmeye kararlıdır. Yıllar geçtikçe, Tae Joo çocukluk arkadaşıyla yeniden bir araya gelme umudundan asla vazgeçmez. Tae Joo, bir zamanlar veda etmek zorunda kaldığı ansızın, kendini en iyi arkadaşını aramak için hiç zaman kaybetmediği Kore'de bulur. Hae Won'u takip eden Tae Joo, çocukluktaki en iyi arkadaşının artık liseli bir kız olduğunu keşfedince kelimelerin ötesinde bir şok yaşar! Bu beklenmedik değişiklik, ilişkilerini sonsuza dek değiştirecek mi?
  3.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   2.715

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.