---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Revolutionary Sisters 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Revolutionary Sisters 2021 (Kore)

  Revolutionary Sisters 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 50 Bölüm

  Boşanma davası açılırken bir anne öldürülür. Tüm yakın aile üyeleri potansiyel şüpheliler. Lee Cheol Soo, üç kız çocuğu babasıdır. Lee Cheol Soo, kurallar ve ilkeler söz konusu olduğunda katıdır. Yetişkin kızlarıyla anlaşamıyor. Lee Kwang Nam en büyük kızdır. Kendisiyle gurur duyuyor ve aynı zamanda bencil. Annesinden kayıtsız şartsız sevgi almış, bu da babasından hoşlanmamasına yol açmıştır. Babası, annesine çok acı çektirdi. Lee Kwang Shik, en büyük ikinci kızdır. Kamu görevlisi olarak çalışıyor. Lee Kwang Shik akıllı ve ilkelidir. Ailesinden çok fazla sevgi görmedi, ancak diğer insanlara karşı saygılı. Lee Kwang Tae en küçük kızdır. Dövüş sanatlarında iyidir. Lee Kwang Tae hiçbir zaman tam zamanlı bir işte çalışmadı ve yarı zamanlı işlerde çalışarak kendini destekledi. Evlilikle ilgilenmiyor. Bu arada Han Ye Seul küçüklüğünden beri rock şarkıcısı olmayı hayal ediyor. Okulu bıraktı ve hayalinin peşinden gitmek için Seul'e geldi.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   3.481

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Deren 25 Ağustos 2021 00:35:50

  Admin merhaba çevirilerin devamı gelcek mi teşekkürler ☺️

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.