---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rewriting Destiny 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Rewriting Destiny 2022 (Çin)

  Rewriting Destiny 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Xia Yu Bing, bir çizgi roman yazarı tarafından hayal edilen bir evrende - Antik Çin'de geçen - küçük ve biraz nahoş ve kötü niyetli bir karakterdir. Kocası Xu Zi Yan tarafından zehirlendikten sonra -hikayenin başlarında- ölür. Ancak öldürüldükten sonra yazar, onunla bir tür çizgi roman ahiret dünyasında yüzleşir ve ona yeniden doğma şansına sahip olacağını söyler. Ayrıca, kartlarını doğru oynarsa hikayede -kadın başrol- ve -iyi- bir karakter olabileceğini öğrenir. -Hayata geri döner, ama bir -güzel- olmanın kolay bir iş olmadığını anlar. Xu Zi Yan, onu yok etmeye ve vücudunda korkunç deneyler yapmaya hala kararlı. Ve hepsinden öte, hikayedeki bir dizi başka -karakter- artık onun için var - aynı zamanda ana kahraman olmak isteyen kadın karakterler de dahil. Bir dizi başka küçük karakter de yolunu engelliyor veya düşüşünü planlıyor. Ancak Xu Zi Yan'la daha fazla zaman geçirdikçe – bir yandan da onun onu yok etme planlarından kaçınmaya çalışırken – aralarında beklenmedik bir bağ oluşmaya başlar. Cupid, Xia Yu Bing'in nihai kadın lider olma teklifinde onun müttefiki mi olacak?
  7.4
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

    5.0   6.516

Background
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    REMZİ 19 Mayıs 2022 09:10:41

  son iki dizi paylaştığın dizilerin resimleri aynı admin.dd

 2. avatar
    REMZİ 19 Mayıs 2022 09:19:36

  sayfada ama.d

 3. avatar
    Serep 19 Mayıs 2022 20:03:25

  https://mydramalist.com/707081-dtai-laah bu dizinin admin varsa altyazısı çevirisi yaparmısınz

 4. avatar
    Meral 30 Mayıs 2022 16:54:55

  Merhaba Aziz bey
  Bu dizinin devamı varsa sizde, lütfen yükleyin
  Tesekür ederim

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.