---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rules of Zoovenia 2019 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Rules of Zoovenia 2019 (Çin)

  Rules of Zoovenia 2019 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Xiao Qing, çocukluğundan beri toplum refah merkezinde yardım ediyor. Şans eseri, prestijli bir okulda okuma fırsatı bulur ve çalışmalarında başarılı olmak için çok çalışır. Aynı zamanda ebeveynlerinin endişelenmemesi için okuldan sonra yarı zamanlı çalışmaya devam ediyor. Yol boyunca, kalbini çarptıran Bi Zhan Lang ile tanışır. Ayrıca Bi Xi Wen ve Dong Fang Yu ile arkadaş olur. Çabalarına rağmen, sınıf arkadaşları farklı fikirlere karşı kolayca düşmanlık geliştirebildikleri için okulda başarılı olmak kolay değil. Onun için şanslı olan Xiao Qing, sosyal yardım merkezindeki günlerinden birçok numara öğrendi. Xiao Qing, bu gençlik öyküsünde, sadece kendine yardım etmekle kalmayıp, aynı zamanda başkalarının hayallerini gerçekleştirmesine de yardım edebileceğini fark eder.
  9.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   4.054

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.