---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Secret Royal Inspector and Joy 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Secret Royal Inspector and Joy 2021 (Kore)

  Secret Royal Inspector and Joy 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Gizli bir kraliyet müfettişi, yolsuzluğu ortaya çıkarmak için yerel eyaletleri denetleyen gizli bir memur olarak çalışıyor. Şimdiki kocasından boşanarak mutluluğu arayan bir bayanla takım kurar. İkili daha sonra gerçeği keşfetmek ve yolsuzlukları bulmak için büyük bir plan yapar. Ra Yi Eon, başkentin dışında bir hamur tatlısı dükkanı açmak istedi. Ancak zekası nedeniyle devlet sınavını geçer ve Özel Müşavirler Dairesi'nde memur olur. Orada, gizli bir müfettiş olarak görevleri yerine getirmek için gizli emirler aldığını bulur. Kim Jo Yi, kadınların evlilik sırasında sessizce acı çekmesinden hoşlanmayan ve boşanmayı yürekten destekleyen Joseon döneminde alışılmışın dışında bir hanımefendidir. Tutkuludur ve her zaman zamanın ilerisindedir.
  8.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   4.049

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.