---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Show Window: The Queen’s House 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Show Window: The Queen’s House 2021 (Kore)

  Show Window: The Queen’s House 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Dışarıdan, Han Sun Joo'nun hayatı her zaman mükemmelden başka bir şey gibi görünmüyordu. Zengin bir ailede dünyaya gelen Sun Joo ve küçük kardeşi Han Jung Won, dünya umurunda olmadan büyütüldüler. Şimdi bir yetişkin olarak, Jung Won olağanüstü sıcak kalpli bir şekilde büyüdü ve onun sarsılmaz bir iyimserlik duygusunu sürdürmesine izin verirken, Sun Joo muhteşem bir eve, sadık bir kocaya ve güzel bir çocuğa sahip ideal evli kadın haline geldi. Ne yazık ki Sun Joo'nun mükemmel hayatı çöküşün eşiğinde. Sun Joo ile evlendiğinde kesinlikle beş parasız olan Shin Myung Seop, evli hayatının tamamını kayınvalidesinin şirketi Lahen Group'un saflarında yavaş yavaş tırmanarak geçirdi. Artık kariyerinde köklü bir yer edinmiş olan Myung Seop, sadık bir koca ve baba gibi görünmektedir, ancak Yoon Mi Ra ile tanıştığında işler karmaşık bir hal alır. Mi Ra'ya karşı artan duygularını gizleyemeyen Myung Seop, Mi Ra'nın peşine düşer ve Mi Ra'nın onun hislerine karşılık verdiğini görmekten memnundur. Kısa süre sonra gizli bir ilişkiye bulaşan Myung Seop ve Mi Ra, sürekli bir keşif korkusuyla yaşarlar. Sun Joo, kocasının ilişkisi hakkında hiçbir fikri olmasa da, kardeşi için aynı şey söylenemez. Kendini bir hataya adayan Jung Won, ablası için her şeyi yapmaya hazırdır, ancak gerçeği öğrendiğinde işleri ne kadar ileri götürecektir?
  6.4
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   3.660

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.