---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Snow Lover 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Snow Lover 2021 (Çin)

  Snow Lover 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Birbirlerinin ilk aşkıydılar ama bir yanlış anlaşılma nedeniyle ayrıldılar. Kayak nedeniyle, kariyerlerinde bir darboğaza ulaşmış olarak yıllar sonra tekrar karşılaşırlar. Bu onların gülünçlüğünün başlangıcını ve aşk şarkılarını yeniden yazma şanslarının olduğunu gösteriyor. He Feng, akıllı ve son derece yetenekli bir teknoloji uzmanıdır. Ancak yaşının küçük olması nedeniyle yeteneklerinden her zaman şüphe duyulur. Öte yandan, Wang Xiao An bir senaryo yazarıdır, ancak kolejde senaryo yazarlığı eğitimi almadığı için bir gerilim senaryo yazarı olarak etiketlenmekten uzaklaşamaz. Bunun gibi, ikisi de kendi kariyerlerinde bir darboğazla karşılaşırlar. He Feng, genç yaşına rağmen şirketinde tam kapasiteye sahip olduğunu kanıtlamak için kayakla ilgili bir oyun geliştirmeye karar verdi ve bunun için oyunu için heyecan verici bir hikaye oluşturmasına yardımcı olacak bir kayak ustasına acilen ihtiyacı vardı. Xiao An'ın bir kayak ustası olduğunu öğrendikten sonra, geçmişteki şüphelerine rağmen önce ona yaklaşmaya karar verdi. Teklifini kabul etmekten başka seçeneği olmayan Xiao An, bu düzenlemenin ve yeni işinin senaryo yazarı olma hayalini sürdürmesine ve kariyerinde yeni zirvelere ulaşmasına yardımcı olacağını umarak isteksizce kabul etti.
  9.1
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    5.0   4.967

Background
Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Nehir 26 Ekim 2021 21:40:54

  He’s into her dizisini de cevirebilirmisiniz

 2. avatar
    Nehir 26 Ekim 2021 21:46:10

  He’s into her dizisini çevirin

 3. avatar
    Hande2 1 Kasım 2021 14:25:23

  Amin sitede sorun mu var bölümleri açamıyorum ekrana sürekli reklam geliyor.ekrani donduruyor

  • avatar
     admin 1 Kasım 2021 14:30:44

   Sitede bir sorun yok.Firefox kullanın ve öyle bir şey olursa sayfa yenileyin.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.